Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata śmietnikowa Trapez

Wiata śmietnikowa Trapez to bardzo ekonomiczny model. Zabudowane ściany z litego materiału pozwalają zasłonić wnętrze.

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. 570 770 970
[email protected]

Wiata śmietnikowa Trapez

Składa się ze stalowej konstrukcji nośnej, ściany i dach zbudowane z blachy trapezowej. Wszystkie elementy zabezpieczone przed korozją.
Wiata na śmieci Trapez, w zależności od rozmiaru, może posiadać drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Wiata śmietnikowa powstała na bazie certyfikowanych materiałów, dlatego zapewniamy bezpieczeństwo użytkowania na najwyższym poziomie. Jako producent możemy pozwolić sobie na tworzenie produktów standardowych, ale również wykonywać konstrukcje spersonalizowane pod danego Klienta. Nasz dział handlowy pomoże Ci w doborze oraz dostosowaniu obiektu do Twoich wymagań.

Tutaj znajdziesz proponowane wymiary wiat śmietnikowych.

(kliknij aby otworzyć podstronę z wymiarami)

Realizacja

Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Obiekty małej architektury montujemy na stałe w gruncie, co daje gwarancje trwałości oraz bezpieczeństwo. Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jeśli jest wymagane wystawiamy również certyfikaty CE. W naszej gamie produktów znajdują się również praktyczne wiaty autobusowe, wiaty rowerowe o nowoczesnym wyglądzie, popularne wiaty stadionowe oraz altany dla palaczy.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty śmietnikowej Trapez

Wykonana jest ze stalowych profili, pokrytych malarską powłoką ochronną.
W standardzie pomalowany na jeden z poniższych kolorów do wyboru:
Kolory malowania konstrukcji

Można wybrać dowolny kolor z palety RAL za dodatkową opłatą.

Pokrycie dachu wiaty śmietnikowej Trapez

Wiata na śmieci w tym modelu posiada dach skośny, standardowo usytuowany jest ze spadem do tyłu. Jednakże istnieje możliwość dostosowania orientacji w wybraną dowolnie stronę. Poddasze dodatkowo zostało zabezpieczone moskitierą z zgrzewanej siatki ocynkowanej. Umożliwia to cyrkulacje powietrza oraz zabezpiecza wiatę przez ptakami.

Blacha na połacie dachowe fabrycznie jest chroniona
powłoka w kolorze RAL 7016.

 

Blacha grafitowa na dach

 

 

Ściany wiaty śmietnikowej Trapez

Ściany zostały wykonane z blachy trapezowej, zabezpieczonej przed korozją farbą dwuskładnikową w jednym z poniższych kolorów lub za dodatkową opłatą może zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL.

Kolory blachy na ściany

Podobne produkty