Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata śmietnikowa Amber

Wiata śmietnikowa drewniana Amber to konstrukcja oparta na solidnym stalowym stelażu i listwach sosnowych pokrytych lakiero-bejcą. Dach ukośny z moskitierą. Drzwi jednoskrzydłowe zamykane na klucz.

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. 570 770 970
[email protected]

Wiaty na śmietniki Amber

Składa się ze stalowej konstrukcji nośnej, ściany zbudowane są z listew drewnianych a dach z blachy trapezowej. Wszystkie elementy wiaty na śmietniki zabezpieczone są przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych . Wiata śmietnikowa drewniana Amber, w zależności od rozmiaru, może posiadać drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Wszystkie materiały konstrukcyjne wykorzystane do budowy są certyfikowane, dlatego zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jesteśmy renomowanym producentem obiektów małej architektury, dlatego tworzymy produkty standardowe, jak i możemy wykonywać konstrukcje spersonalizowane. Nasz dział handlowy pomoże Ci w doborze oraz dostosowaniu obiektu do Twoich wymagań.

Tutaj znajdziesz proponowane wymiary wiat śmietnikowych.

(kliknij aby otworzyć podstronę z wymiarami)

W tym modelu wiaty śmietnikowej drzwi zostały wykonane z listew z drewna sosnowego pomalowanych na ten sam kolor co ściany. Drzwi są osadzone na zawiasach i wyposażone w zamek na klucz zabezpieczający altanę przed intruzami i zwierzętami. Wiata śmietnikowa drewniana Amber doskonale wpisuje się w otoczenie, może być wykorzystana na terenach miejskich, pasuje także jak żadna do zielonych miejsc oraz ogrodów.

 

Realizacja

Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Obiekty małej architektury montujemy na stałe w gruncie, co daje gwarancje trwałości oraz bezpieczeństwo, a do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jeśli jest wymagane wystawiamy również certyfikat CE. W naszych nowocześnie wyposażonych halach konstruujemy również funkcjonalne wiaty przystankowe, różnych rozmiarów altany dla palaczy, często zdarza się nam montować wiaty rowerowe i stadionowe.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty śmietnikowej Amber

Składa się ze wysokiej jakości stalowych profili, pokrytych malarską powłoką ochronną.
Fabrycznie pomalowane na jeden z poniższych kolorów do wyboru:
Kolory malowania konstrukcji

W rozszerzonej wersji wiaty śmietnikowe mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z całej pale RAL.

 

Dach wiaty śmietnikowej Amber

Jest to typowy dach skośny ze spadem po stronie tylnej ściany, oczywiście istnieje możliwość dostosowania orientacji w wybraną, dowolnie stronę. Wiaty śmietnikowe drewniane posiadają moskitierę ze zgrzewanej siatki ocynkowanej, która chroni poddasze wiaty przed dzikimi zwierzętami, a także umożliwia swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz wiaty.

 

Blacha grafitowa na dach

 

Wykonanie ścian

Ściany w tym modelu zostały obłożone drewnianymi listwami pokrytymi bejcą. W standardowej cenie do wyboru są 2 kolory:

Kolory malowania bejcą

Podobne produkty