Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata śmietnikowa Vito

Wiata śmietnikowa Vito to ekonomiczna wersja osłony miejsca przechowywania odpadów. Ściany i dach pokryte blachą trapezową zabezpieczoną przed korozją. Drzwi jednoskrzydłowe, wyposażone w zamek, wypełnione ocynkowaną siatką zgrzewaną. Dach skośny z moskitierą.

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. 570 770 970
[email protected]

Wiata śmietnikowa Vito

 

Solidna stalowa konstrukcja z profili stalowych, ściany i dach zbudowane z blachy trapezowej. Wszystkie elementy zabezpieczone są przed korozją.
Wiata śmietnikowa Vito, w zależności od rozmiaru, może posiadać drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. W podanym modelu wiaty śmietnikowej drzwi zostały wykonane z siatki zgrzewanej ocynkowanej grubości 3 mm oraz gęstości zgrzewu 40×40 mm. W drzwiach montujemy zamek na klucz zabezpieczający przed wejściem niepowołanych osób. Dbamy o bezpieczeństwo użytkowania altany. Jako producent wiat śmietnikowych do jej wykonania stosujemy zawsze certyfikowane materiały z najwyższej półki. W naszej gamie produktów znajdą się zarówno konstrukcje standardowe jak i w pełni spersonalizowane i dostosowane do potrzeb Klienta. Nasz dział handlowy pomoże Ci w doborze oraz dostosowaniu obiektu do Twoich wymagań.

Tutaj znajdziesz proponowane wymiary wiat śmietnikowych.

(kliknij aby otworzyć podstronę z wymiarami)

Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Obiekty małej architektury montujemy na stałe w gruncie, co daje gwarancje trwałości oraz bezpieczeństwo. Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jeśli jest wymagane wystawiamy również certyfikat CE. Jako producent wiat śmietnikowych zapewniamy dobra jakość wykonania oraz gwarancję. W naszym asortymencie znajdą Państwo również nowoczesne wiaty autobusowe i rowerowe oraz wiaty, które powoli staja się niezbędne, wiaty stadionowe i dla palaczy.

Specyfikacja produktu:

Konstrukcja nośna wiaty śmietnikowej Vito

Podstawowe kolory malowania konstrukcji wybiera się z poniższej palety, jednak w rozszerzonej wersji kolor można wybrać z całej palety RAL.
Kolory malowania konstrukcji

Pokrycie dachu wiaty śmietnikowej Vito

W podanym modelu wykonujemy dach skośny złożony z arkuszy blachy trapezowej w kolorze RAL 7016, standardowo usytuowany jest ze spadem do tyłu. Jednakże istnieje możliwość dostosowania orientacji w wybraną dowolnie stronę. Poddasze dodatkowo zostało zabezpieczone moskitierą z zgrzewanej
siatki ocynkowanej. Umożliwia to cyrkulacje powietrza oraz zabezpiecza wiatę przez ptakami.

Blacha grafitowa na dach

 

Ściany wiaty śmietnikowej Vito

Ściany zostały wykonane z blachy trapezowej, zabezpieczonej przed korozją farbą dwuskładnikową w jednym z poniższych kolorów lub za dodatkową opłatą może zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL.

Kolory blachy na ściany

Podobne produkty