Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata śmietnikowa Trout

Wiata śmietnikowa Trout to lekka, ażurowa konstrukcja wypełniona gęstą siatką cięto-ciągnioną. Dach płaski pokryty blachą trapezową.

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. 570 770 970
[email protected]

Wiata śmietnikowa Trout

W tym modelu ściany w całości zbudowane są siatki ocynkowanej, dzięki temu wnętrze wiaty jest całkowicie przewiewne. Dzięki temu że ściany w tej wiacie są lekkie, można zastosować także lżejszą konstrukcje nośną. Elementy konstrukcyjne i siatkę zabezpiecza się przed korozją warstwą ochronną. W zależności od rozmiaru, wiata śmietnikowa Trout, może posiadać drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Altana wyposażona została w rynnę do odprowadzenia wody deszczowej. Wszystkie materiały wykorzystane do budowy wiaty śmietnikowej Trout są certyfikowane, dlatego zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Produkujemy struktury dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta, ale sprzedajemy także standardowe modele wiat śmietnikowych. Nasi handlowcy chętnie udzielą pomocy w doborze oraz dostosowaniu obiektu do Twoich wymagań.

Tutaj znajdziesz proponowane wymiary wiat śmietnikowych.

(kliknij aby otworzyć podstronę z wymiarami)

Dbamy o to aby nasze produkty były wykonane szybko i estetycznie. Strukturę dokładnie zabezpieczamy i dostarczamy w każdy punkt na terenie Polski. Wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania altany gwarantuje sprawdzony sposób montażu. Oferujemy także usługę montażu wiaty na miejscu. Do produkcji wykorzystujemy tylko najlepsze jakościowo materiały.

 

 

Specyfikacja produktu:

Konstrukcja nośna wiaty śmietnikowej Trout

Poniżej przedstawiono standardową paletę, z której można wybrać kolor profili nośnych:
Kolory malowania konstrukcji

Opcjonalnie można wybrać kolor z całej palety RAL.

Pokrycie dachu wiaty śmietnikowej Trout

Połacie dachowe wykonane są z blachy trapezowej chronioną powłoką koloru RAL 7016. W podanym modelu wykonujemy dach skośny, usytuowany jest ze spadem w stronę tylnej ściany. Zawsze istnieje możliwość dostosowania orientacji w wybraną dowolnie stronę.

Blacha grafitowa na dach

Podobne produkty