Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata śmietnikowa Robel

Wiata śmietnikowa Robel to estetyczna konstrukcja wykonana z ocynkowanych paneli. Jej drzwi wykonane są z siatki zgrzewanej, a dach pokrywa blacha trapezowa.

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. 570 770 970
[email protected]

Wiaty na śmieci Robel

Składa się ze stalowej konstrukcji nośnej, ściany zbudowane są z paneli blachy ocynkowanej a dach z blachy trapezowej. Wszystkie elementy zabezpieczone są przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych . Wiaty na śmieci Robel, w zależności od rozmiaru, może posiadać drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Wszystkie materiały wykorzystane do budowy wiaty śmietnikowej Robel są certyfikowane, dlatego zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jako producent możemy pozwolić sobie na tworzenie produktów standardowych, ale również wykonywać konstrukcje spersonalizowane pod danego Klienta. Nasz dział handlowy pomoże Ci w doborze oraz dostosowaniu obiektu do Twoich wymagań.

Tutaj znajdziesz proponowane wymiary wiat śmietnikowych.

(kliknij aby otworzyć podstronę z wymiarami)

Wiata śmietnikowa w tej wersji posiada drzwi wykonane z siatki zgrzewanej ocynkowanej (grubość 3mm oraz gęstości zgrzewu 40x40mm). Drzwi są osadzone na zawiasach i wyposażone w zamek na klucz zabezpieczający altanę przed intruzami i zwierzętami.

Realizacja

Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Obiekty małej architektury montujemy na stałe w gruncie, co daje gwarancje trwałości oraz bezpieczeństwo. Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jeśli jest wymagane wystawiamy również certyfikat CE. Produkujemy przestronne i funkcjonalne wiaty śmietnikowe, oraz, coraz bardziej niezbędne wiaty dla palaczy, jednak przodujemy w wytwarzaniu wiat przystankowych.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty śmietnikowej Robel

Wykonana jest ze stalowych profili, pokrytych malarską powłoką ochronną. W standardzie pomalowany na jeden z poniższych kolorów do wyboru:

Kolory malowania konstrukcji

Można wybrać dowolny kolor z palety RAL za dodatkową opłatą.

Pokrycie dachu wiaty na śmieci Robel

W podanym modelu wykonujemy dach skośny, standardowo usytuowany jest ze spadem do tyłu. Wykonany jest z blachy trapezowej fabrycznie pomalowaną na kolor RAL 7016. Jednakże istnieje możliwość dostosowania orientacji w wybraną dowolnie stronę. Wiata śmietnikowa posiada poddasze, które dodatkowo zostało zabezpieczone moskitierą ze zgrzewanej siatki ocynkowanej. Umożliwia to cyrkulacje powietrza oraz zabezpiecza wiatę przez ptakami.

Blacha grafitowa na dach

 

Wykonanie ścian

Ściany zostały wykonane z gęsto zwartych paneli z blachy ocynkowanej z powłoką poliestrowa. Malujemy na standardowe kolory, które można wybrać z poniższej palety:

Panele z blachy ocynkowanej

Podobne produkty