Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata śmietnikowa Alessio z drzwiami przesuwnymi

Nowoczesna wiata śmietnikowa Alessio z blachy panelowej ocynkowanej powlekanej o grubości 0,7mm, każdy panel jest starannie przynitowany do konstrukcji stalowej, która jest wykonana z zamkniętych profili o grubych ściankach.

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. 570 770 970
[email protected]

Nowoczesna wiata śmietnikowa Alessio

Składa się ze stalowej konstrukcji nośnej, ściany zbudowane są z paneli blachy ocynkowanej, dach natomiast z arkuszy blachy trapezowej. Nowoczesna wiata śmietnikowa Alessio wyposażona została w drzwi przesuwne, które w zależności od rozmiaru, może posiadać drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. W podanym modelu wiaty drzwi zostały wykonane tak samo jak ściany z blaszanych paneli ocynkowanych i zostały umieszczone na prowadnicy. Wszystkie wiaty śmietnikowe składają się wyłącznie z certyfikowanych materiałów, dlatego zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W ofercie posiadamy konstrukcje standardowe jak i wykonujemy je dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z naszym działem handlowym, otrzymasz profesjonalną pomoc. W zależności od ilości kontenerów przechowywanych wewnątrz,

Tutaj znajdziesz proponowane wymiary wiat śmietnikowych.

(kliknij aby otworzyć podstronę z wymiarami)

Realizacja

W naszej ofercie znajdziesz możliwość montażu wiaty w miejscu przeznaczenia. Możesz liczyć na dostawę i instalacje wiaty na terenie całego kraju. Altany są na stałe zespolone z gruntem, gwarantuje to możliwość bezpiecznego użytkowania konstrukcji.

Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jeśli jest wymagane wystawiamy również certyfikat CE. W naszej ofercie dostępne są również wiaty autobusowe i dla palaczy. W dużych miastach już na porządku dziennym jest montowanie wiat rowerowych, a każdy boisko powinno mieć wiatę stadionową.

 

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty śmietnikowej Alessio

Za dodatkową opłatą można pomalować profile nośne na każdy kolor z palety RAL. W wersji bez dopłaty można wybrać jeden z 5 kolorów z palety poniżej:
Kolory malowania konstrukcji

Pokrycie dachu wiaty śmietnikowej Alessio

Aby możliwy był swobodny przepływ powietrza w poddaszu wiaty jest zamontowana moskitiera wykonana z siatki ocynkowanej. Chroni ona również zawartość altany przed ptakami. Wiaty śmietnikowe Alessio wyposażono w dach płaski z połaci blachy trapezowej. Spad usytuowany jest w stronę tylnej części wiaty. Jest możliwość dostosowania orientacji w dowolnie wybrana stronę. Blacha trapezowa zabezpieczona jest warstwą ochronną.

Blacha grafitowa na dach

 

Ściany wiaty śmietnikowej Alessio

Ściany wykonane gęsto położonych paneli blachy ocynkowanej zabezpieczonej powłoką poliestrową.

Panele z blachy ocynkowanej

Podobne produkty