Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata śmietnikowa Mia

Nowoczesne wiaty śmietnikowe Mia to wersja zbudowana w połowie z siatki cięto – ciągnionej, a w połowie z blachy trapezowej . Dach płaski wykonany z blachy trapezowej z systemem odprowadzania wody deszczowej. Drzwi dwuskrzydłowe, zamykane zamkiem na klucz grzebieniowy.

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. 570 770 970
[email protected]

Nowoczesne wiaty śmietnikowe Mia

Stalowa konstrukcja nośna podtrzymuje dach z blachy trapezowej, oraz umożliwia montaż ścian. Nowoczesne wiaty śmietnikowe, charakteryzują się dobrą wentylacja wnętrza, mają ściany w górnej części składają się z siatki ocynkowanej, natomiast dolna część jest zasłonięta przez arkusze blachy trapezowej. Elementy konstrukcyjne i wypełnienia są zabezpieczone przed korozją warstwą ochronną. W zależności od rozmiaru, wiaty śmietnikowe Mia, mogą posiadać drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Wszystkie materiały wykorzystane do budowy są certyfikowane, dlatego zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
Tworzymy produkty standardowe, ale również mamy możliwość tworzenia konstrukcji, które są dopasowane indywidualnie do Klienta. Nasi handlowcy chętnie udzielą pomocy w doborze oraz dostosowaniu obiektu do Twoich wymagań.

Tutaj znajdziesz proponowane wymiary wiat śmietnikowych.

(kliknij aby otworzyć podstronę z wymiarami)

Dbamy o to aby nasze produkty były wykonane na najwyższym poziomie. Zabezpieczoną konstrukcję wiaty dostarczymy w każde miejsce na terenie naszego kraju. Oferujemy także usługę montażu wiaty na miejscu. Aby zapewnić wysoką trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania struktury są zamontowane na stałe w gruncie.

Posiadamy certyfikaty CE, a do produkcji wybieramy jakościowo najlepsze materiały.

 

Specyfikacja produktu:

 

 

Konstrukcja nośna wiaty śmietnikowej Mia

Podstawowe kolory na które można pomalować profile można wybrać z palety:
Kolory malowania konstrukcji

Opcjonalnie można wybrać kolor z całego wzornika RAL. W takim przypadku wiąże się to z dodatkową dopłatą.

Pokrycie dachu wiaty śmietnikowej Mia

Dach płaski z blachy trapezowej, usytuowany spadem w stronę tylnej ściany altany. Orientacja spadku może być dostosowana w wybraną stronę. Arkusze blachy wykorzystane do budowy dachu posiadają fabrycznie nałożoną powłokę ochronną w kolorze RAL 7016.

Blacha grafitowa na dach

 

Ściany wiaty śmietnikowej Mia

Dolna część ściany zbudowana jest z blachy trapezowej, która zabezpieczona jest farba dwuskładnikową. Górna część ścian altany wykonano z ocynkowanej siatki zgrzewanej grubości 3 mm.

 

Kolory blachy na ściany

Podobne produkty