Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata stadionowa mobilna

Jest wyjątkowo uniwersalna. Zamontowanie kół jezdnych daje możliwość szybkiej relokacji wiaty w miejsce, w którym akurat jest potrzebna. Zastosowanie poliwęglanu komorowego sprawia że konstrukcja jest wytrzymała i zarazem lekka. Doskonale chroni zawodników przed słońcem i deszczem.

Wiata stadionowa mobilna

Wiata stadionowa mobilna jest modelem wysoce funkcjonalnym ze względu na możliwość przewiezienia go w każdym momencie w inne miejsce. Możliwe jest to dlatego że platforma wyposażona jest w koła jezdne. Wiaty stadionowe są wysoce uniwersalne, ze względu na możliwość zastosowania rożnego rodzaju materiału do wypełnienia, dobrania odpowiednich kolorów. Zabudowa modułowa pozwala w łatwy i szybki sposób dobrać odpowiednią szerokość oraz ilość miejsc siedzących pod zadaszeniem. Sprawdź wzory i dokładne wymiary wiaty stadionowej mobilnej.

Realizacja

Po złożeniu zamówienia, wszystkie niezbędne informacje przekazane zostają do działu produkcyjnego. Gotowa wiata stadionowa po przejściu surowych kontroli jakości, zostaje zabezpieczona i przygotowana to transportu. Dowozimy gotową konstrukcje w dowolny punkt na terenie całego kraju, z możliwą opcją montażu na miejscu. W ofercie posiadamy także trwałe wiaty autobusowe jak i pozwalając zagospodarować przestrzeń osiedlową duże i małe wiaty śmietnikowe. Polecamy także nasze funkcjonalne altany dla palaczy, oraz zadaszenia rowerowe.

Staramy się aby nasze produkty spełniały wysokie standardy estetyczne i konstrukcyjne, dlatego do produkcji wykorzystujemy materiały wyłącznie certyfikowane.

Konstrukcja nośna wiaty stadionowej mobilnej

Szkielet składa się z połączonych ze sobą stalowych profili zamkniętych. Wszystko zostało zabezpieczone przed korozją powłoka malarską. W cenie można wybrać kolory z palety poniżej:

Ściany wiaty stadionowej mobilnej

W podstawowej wersji ściany zbudowane są z poliwęglanu komorowego. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na trudne warunki atmosferyczne, jest przy tym niezwykle lekki, odporny na uderzenia i bardzo trwały. Dostępne są rożne grubości i wersje kolorystyczne.

Siedziska wiaty

Wygodne siedziska z tworzywa sztucznego z wysokim oparciem, posiadają one niezbędne atesty potwierdzające trudnopalność oraz brak związków toksycznych.
Do wyboru cztery wersje kolorystyczne.

Siedziska z wysokim oparciem

 

Siedziska z niskim oparciem

Opcje dodatkowe wiaty stadionowej mobilnej:

  • Konstrukcja nośna wykonana z profili aluminiowych
  • Ściany wypełnione poliwęglanem litym
  • Siedziska z tworzywa sztucznego z wysokim oparciem
  • Malowanie profili na dowolny kolor z palety RAL
  • Tablice z napisami („Goście”, „Gospodarze” lub inne)

Podobne produkty