Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata stadionowa stacjonarna

Wiata stadionowa stacjonarna jest przeznaczona do budowy na wszystkich rodzajach boiskach piłkarskich. Jako producent dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowania wiat, dlatego wykonane przez nas konstrukcje są zgodne ze wszystkimi niezbędnymi normami. Obiekty te są wytrzymałe i trwałe, dzięki temu będą służyć przez wiele lat. Chronią przed słońcem i deszczem podczas zawodów piłkarskich.

Wiata stadionowa stacjonarna

Wiaty boiskowe w tym wariancie są na stałe połączona z gruntem, co sprawia że są bardzo stabilnymi konstrukcjami, podnoszącymi wizerunek obiektu sportowego. Wiata stadionowa stacjonarna stanowi doskonałą ochronę piłkarzy rezerwowych. A podczas przerw stanowi doskonałe miejsce do omawiania strategii rozgrywanego spotkania. Sprawdź wzory i dokładne wymiary wiaty stadionowej stacjonarnej.

Realizacja

Oferujemy profesjonalny montaż oraz bezpieczną dostawę struktury na terenie całego kraju. Znaczna większość obiektów, które instalujemy jest na stałe połączona z gruntem, co daje większą gwarancję trwałości i zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo użytkownikom. Do produkcji wiat stadionowych wykorzystujemy materiały najwyższej jakości posiadające niezbędne certyfikaty. Bardzo dokładnie sprawdzamy jakość wykonania naszych wszystkich produktów. W naszym asortymencie można znaleźć również przestronne wiaty śmietnikowe jak i nowoczesne zadaszenia przystanków autobusowych. Wytwarzamy modułowe wiaty rowerowe i pełniące ważne funkcje wiaty dla palaczy.

Konstrukcja nośna wiaty stadionowej stacjonarnej

Trwały szkielet zbudowany jest z zamkniętych profili stalowych. Wiaty boiskowe malujemy na kilka podstawowych kolorów do wyboru w cenie wiaty:

Ściany wiaty stadionowej stacjonarnej

W podstawowej wersji ściany zbudowane są z poliwęglanu komorowego przyciemnianego. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na trudne warunki atmosferyczne, jest przy tym niezwykle lekki, odporny na uderzenia i bardzo trwały. Dostępne są rożne grubości i wersje kolorystyczne.

Siedziska wiaty

Wygodne siedziska z tworzywa sztucznego z wysokim oparciem, posiadają one niezbędne atesty potwierdzające trudno-palność  oraz brak związków toksycznych.
Do wyboru cztery wersje kolorystyczne.

 

Siedziska z wysokim oparciem

 

Siedziska z niskim oparciem

Opcje dodatkowe wiaty stadionowej stacjonarnej:

  • Konstrukcja nośna wykonana z profili aluminiowych
  • Ściany wypełnione poliwęglanem litym
  • Siedziska z tworzywa sztucznego z wysokim oparciem
  • Malowanie profili na dowolny kolor z palety RAL
  • Tablice z napisami („Goście”, „Gospodarze” lub inne)

Podobne produkty