Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Waldek

Produkowana, w podstawowej wersji, z profilów stalowych, szyb ze szkła hartowanego, oraz w tym wypadku z poliwęglanu komorowego.  Całość konstrukcji pomalować można na każdy kolor dostępny w palecie Ral. Poza wygodna ławką w zestawie można zamontować szereg dodatków. Gabloty reklamowe, kosz na śmieci, tabliczkę z nazwą przystanku lub ramka na rozkład jazdy.

Wiaty autobusowe Waldek

Na elementy tej wiaty przystankowej składają się najlepsze dostępne materiały.  Poza wygodną ławką dostępną w cenie wiaty można wybrać szereg różnych dodatków, które uczynią wiatę w pełni funkcjonalną. Wiaty autobusowe Waldek spełniają najwyższe standardy produkcyjne, a możliwość elastycznego doboru różnych materiałów, zgodnie ze specyfikacjami klientów, czyni ją niezwykle uniwersalnym obiektem małej architektury. Niezdecydowanym, chętnie pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego zestawu do przedstawionych wymagań. Wykonujemy wiaty przystankowe o typowych wymiarach jak dostosowane do przesłanej specyfikacji.

Realizacja

Złożone zamówienie jest konsultowane z technikami a następnie od razu przekazywane do działu produkcyjnego. Nad każdym etapem produkcyjnym czuwają nasi specjaliści od jakości, sprawdzając czy wszystko wykonane jest według norm i założeń. Gotowy produkt zostaje pieczołowicie zabezpieczony do transportu. Dostarczamy go zawsze w miejsce wskazane przez klienta. Oferujemy samą dostawę lub dostawę z montażem. Dostarczamy i montujemy na terenie całego kraju różne struktury. Wykonujemy wiaty śmietnikowe i dla palaczy, oraz ostatnio bardzo popularne wiaty na rowery i stadionowe.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty autobusowej Waldek

Na szkielet nośny wykorzystano certyfikowane materiały
renomowanych producentów. Profile stalowe są zabezpieczone przed korozją. Za dopłatą malujemy na każdy kolor dostępny w palecie RAL, natomiast w podstawowej wersji można wybrać jeden z 6 dostępnych poniżej kolorów:

 

Wiata autobusowa wzornik ral

Pokrycie dachu wiaty autobusowej Waldek

Dach wiaty przystankowej jest wygięty w łuk, zbudowany z płyt poliwęglanu komorowego o grubości 6 mm. Dostępne są różne grubości oraz kolory: przyciemniany, mleczny i bezbarwny. Płyty dodatkowo zabezpieczone są powłoką chroniącą przed nadmierną degradacją tworzywa w styczności z promieniami UV. Na życzenie klienta można zmienić materiał na poliwęglan lity, który jest wytrzymalszy i bardziej estetyczny.

 

Wiaty autobusowe - poliwęglan komorowy

 

Wykonanie ścian

Wiata przystankowa Waldek ma przeszklone ściany wykonane z szyby ze szkła hartowanego o grubości 5 mm. Poza niewątpliwymi walorami technicznymi, prezentuje się bardzo dobrze w miejskiej przestrzeni. Wiata przystankowa zbudowana jet tylko z materiałów posiadających niezbędne atesty i spełniające wszystkie potrzebne normy.

 

Opcje dodatkowe:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Dach z poliwęglanu litego
  • Ściany z poliwęglanu komorowego lub litego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty