Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Bogusław

Może zostać wyposażona między innymi: w ramkę do rozkładu jazdy, gablotę,  znak przystankowy D 15 oraz fryz z nazwą stacji. Wykonujemy je w wersji szerokiej, a tam gdzie natężenie ruchu jest niewielkie także w wersji wąskiej.

Wiata autobusowa Bogusław

Estetyczne wiaty przystankowe to wizytówka miast i wsi. To zadaszenie na przystanku jest wyjątkowo reprezentatywne i chętnie wybierane, nie tylko z powodu nienagannego wyglądu ale również z powodu niewielkiej ceny. W zależności od natężenia ruchu można wybrać rożne długości wiaty autobusowej. W środku zamontowana wygodna ławka  z sosnowego drewna pomalowana warstwą ochronna i zwiększającą jej żywotność. Wiata może być dostosowana do specyficznych wymagań klienta. Możliwa jest modyfikacja kolorów oraz materiałów z których jest zbudowana. Jeśli nie wiesz jaka opcja będzie dla Ciebie najlepsza, bardzo chętnie pomożemy w wyborze i dostosowaniu produktu pod konkretną specyfikację. W tym miejscu możesz sprawdzić dokładne wymiary wiaty autobusowej Bogusław.

Realizacja

Zależy nam na tym aby dostarczyć nasz produkt w nienagannym stanie, dlatego zabezpieczamy go bardzo skrupulatnie. Dostawy odbywa się zawsze na czas i dokładnie do punktu wskazanego przez klienta. Klient może wybrać opcję z montażem wiaty autobusowej na miejscu przeznaczenia. Działamy na terenie całego kraju a do produkcji wybieramy tylko certyfikowane materiały.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty autobusowej Antoni

Zadaszenie na przystanku jest zbudowane ze szkieletu nośnego, na który, składają się na nią trwale połączone profile stalowe, w standardzie pomalowane w
kolorze wybranym z podstawowej palety:

Wiata autobusowa wzornik ral

Istnieje możliwość wyboru koloru z całej palet RAL.

 

Pokrycie dachu wiaty autobusowej Antoni

Łukowy dach w tym modelu wiaty autobusowej jest dodatkowo wysunięty poza obrys konstrukcji nośnej. Składa się z płyt z poliwęglanu komorowego. Może być bezbarwny, ale jeśli chcemy zmniejszyć ilość światła przedostającego się do środka lepiej zastosować przyciemniany lub mleczny. Dostępne są różne grubości płyt.

Wiaty autobusowe - poliwęglan komorowy

 

Wykonanie ścian

Na wypełnienie ścian składają się szyby z hartowanego szkła grubości 5 mm. Wiaty przystankowe poza estetycznymi walorami, powinny być też bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie szkła hartowanego daje taką wytrzymałość a poza tym jest bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ gdy dochodzi do uszkodzenia szyby, rozbija się ona na drobne cząstki o tępo zakończonych krawędziach.

 

Opcje dodatkowe:

  • Wiata autobusowa może posiadać aluminiową konstrukcje
  • Dach z poliwęglanu litego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty