Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Gerard

Wykonana z najlepszych materiałów, spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania estetyczne. Doskonale wpisuje się każde otoczenie, miejskie lub wiejskie. W standardzie oferujemy konstrukcje w kilku kolorach i rozmiarach.

Wiata autobusowa Gerard

Efektowny kształt oraz unikatowa konstrukcja stalowa wiaty sprawia że wiata autobusowa Gerard znakomicie nadaje się do zastosowania w dużych aglomeracjach miejskich. Zastosowanie dodatkowych przednich paneli w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania. Wygodna ławka zamontowana w środku wiaty przystankowej została pomalowana lakiero-bejcą. Ze względu na swój nowoczesny wygląd jest bardzo chętnie wybierana w dużych miastach. Aby dopasować wiatę do konkretnego miejsca należy zapoznać się z jej wymiarami.

Realizacja

Nasze duże doświadczenie w produkcji obiektów małej architektury w dużym stopniu przyczynia się do tego że nasze wiaty autobusowe są wykonane w wysokiej jakości. dostarczamy i montujemy gotowe wiaty w wybrane punkty w całym naszym kraju. W naszym asortymencie można znaleźć również gotowe wiaty śmietnikowe oraz rowerowe. Skupiamy się również na dostawie wszelkiego rodzaju osłon na śmietniki i altan dla palaczy.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja stalowa wiaty autobusowej Gerard

Szkielet nośny tworzą połączone ze sobą profile stalowe.
Możliwość zamontowania dodatkowych paneli przednich
wzmacnia stabilność szkieletu.
W podstawowej wersji można wybrać  jeden z sześciu kolorów
na który zostanie pomalowana konstrukcja wiaty przystankowej.

 

konstrukcja stalowa wiaty dostępne kolory

Pokrycie dachu wiaty autobusowej Gerard

Dach płaski ze skosem skierowanym na tylną ścianę altany autobusowej, pokryty szyba z szkła hartowanego o grubości 8 mm. Skos może być skierowany w dowolnie wybraną stronę. Poza niewątpliwymi walorami estetycznymi cechuje ją bezpieczeństwo. Nawet jeśli szkło hartowane zostaje zbite, rozpada się na wiele drobnych kawałków, ale w porównaniu do zwykłego szkła, odłamki te są tępo zakończone.

 

Ściany wiaty autobusowej Gerard

Ściany w tym typie są zrobione ze szkła hartowanego grubości 5 mm, aby zachować estetykę wiaty przystankowej można opcjonalnie wymienić wypełnienie ścian na płytę z poliwęglanu litego.

Opcje dodatkowe:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Dach z poliwęglanu litego
  • Ściany z poliwęglanu litego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty