Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Hubert

Konstrukcja wiaty, choć typowa odróżnia się wypełnieniem ścian, w tym modelu zastosowano wypełnienie tylnej ściany z blachy trapezowej, ściany boczne natomiast wypełnione szybą ze szkła hartowanego. Dodatkowe wyposażenie wiaty może.

Wiata autobusowa Hubert

Wiata autobusowa stosowana wszędzie tam, gdzie docierają pojazdy komunikacji zbiorowej. Trwałe, odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Jeśli już dojdzie do uszkodzenia panelu, łatwo dokonać jego wymiany. W podstawowym wyposażeniu wiaty autobusowej jest ławka z sosnowego drewna malowana lakiero-bejcą. Dostępne różne wersje kolorystyczne oraz możliwość modyfikowania materiału wypełniającego ściany, dach oraz rodzaju profili, z których zbudowany jest stelaż nośny wiaty autobusowej. Wiaty przystankowe mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb, aby tak było należy przesłać do nas dokładną specyfikację oraz założenia. Nasz wykwalifikowany personel pomoże w wyborze odpowiednich opcji. Tutaj znajdziesz dokładne wymiary wiaty autobusowej Hubert.

 

Realizacja

Gotowy produkt zabezpieczony do transportu wysyłamy w określone przez klienta miejsce z możliwością dodatkowego montażu. Wiaty przystankowe oraz inne nasze produkty instalujemy na terenie całego kraju. Nasza oferta została rozszerzona o wiaty stadionowe oraz coraz częściej zamawiane wiaty dla palących. Posiadamy w przystępnych cenach także wiaty śmietnikowe oraz rowerowe.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty autobusowej Hubert

Wykonana jest z zamkniętych stalowych profili, pokrytych malarską
powłoką ochronną. Wiata autobusowa może być pomalowana na kolor
wybrany w oparciu o poniższą paletę, lub, za dopłatą, wybrać kolor z całej palety RAL.

Wiata autobusowa wzornik ral

Pokrycie dachu wiaty autobusowej Hubert

Dach o przekroju łukowym wypełniony poliwęglanem komorowym o grubości 6 mm. Wytrzymały i lekki materiał spełnia doskonale to zadanie. Kształt dachu uniemożliwia zatrzymywanie się wody opadowej jak i śniegu. Do wyboru różne grubości, oraz kolor: przyciemniany, bezbarwny i mleczny.

Wiaty autobusowe - poliwęglan komorowy

 

Wykonanie ścian

Wiaty przystankowe w tej wersji posiadają wypełnienie ścian ze szkła hartowanego a tylna ściana w całości z blachy trapezowej.

Opcje dodatkowe:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Dach z poliwęglanu litego
  • Ściany boczne z blachy trapezowej, poliwęglanu litego lub komorowego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty