Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Ignacy

Ściany tego modelu wypełnione zostały w dolnej części blachą trapezową, a w górnej poliwęglanem litym, natomiast wypełnienie tylnej ścianki w całości stanowi blacha trapezowa. Wiata najbardziej komponuje się z terenami wiejskimi.

Wiata autobusowa Ignacy

Ekonomiczna i tania wiata autobusowa Ignacy daje skuteczną osłonę przed silnymi porywami wiatru, zacinającymi opadami i mocnym słońcem. Drewniana, wygodna ławka sprawia, że użytkownicy są zadowoleni z komfortu i jakości wykonania altany. Wiata przystankowa Ignacy sprawdza się równie dobrze w małych miejscowościach jak i dużych aglomeracjach miejskich.  Wymiary, elementy konstrukcyjne jak i wypełnienia można elastycznie wybierać w zależności od preferencji, umiejscowienia i warunków panujących w miejscu instalacji obiektu.

Realizacja

Specjalizujemy się w produkcji i montażu obiektów małej architektury. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji i montażu tego typu obiektów. Dbamy o to aby do klientów trafiały tylko i wyłącznie produkty spełniające nasze wysokie standardy. Realizujemy montaż oraz transport w całej Polsce. Tania wiata autobusowa nie oznacza gorszej, nasze produkty w żaden sposób nie odbiegają jakością od innego asortymentu.
Zajmujemy się produkcją wiat śmietnikowych i rowerowych. W sprzedaży posiadamy również wiaty stadionowe i dla palaczy.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty autobusowej Ignacy

Mocne kształtowniki o zamkniętym profilu tworzą szkielet.
Powłoka antykorozyjna chroni stal przed warunkami
atmosferycznymi. Wiata przystankowa może zostać
pomalowana na jeden z wybranych kolorów:

Wiata autobusowa wzornik ral

Pokrycie dachu wiaty autobusowej Ignacy

Standardowy dach półokrągły wiaty przystankowej składa się z płyt poliwęglanu komorowego. Płyty materiału są grubości 6 mm, ale istnieje możliwość wyboru innych grubości. Pokrycie dachowe wiaty przystankowej Ignacy może być bezbarwne, mleczne lub przyciemnione. Tworzywo sztuczne zabezpieczone jest dodatkową warstwą chroniącą przed promieniowaniem UV.

 

Wiaty autobusowe - poliwęglan komorowy

Ściany wiaty autobusowej Ignacy

Ściany boczne wiaty autobusowej podzielone na sekcję górną i dolną. Dolne wykonane z blachy trapezowej, górne natomiast mogą być zrobione z poliwęglanu litego lub szkła hartowanego. Można także całkiem zmienić materiał wypełnienia, jak i grubość tego wypełnienia.

Opcje dodatkowe:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Dach z poliwęglanu litego
  • Ściany  z poliwęglanu litego, komorowego lu szkła hartowanego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty