Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Antoni

To jeden z najbardziej podstawowych modeli wiat w oferowanych przez nas produktach. Minimalistyczna konstrukcja sprawia że altana przystankowa wtapia się w otoczenie zarówno miejskie jak i wiejskie. Możliwa jest modyfikacja podzespołów naszej wiaty, wystarczy przesłać do nas informację.

Wiata autobusowa Antoni

Wiaty przystankowe są stosowane wszędzie tam, gdzie docierają pojazdy komunikacji publicznej. Trwałe, odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. To często wybierana wiata na przystanku ze względu na swój minimalistyczny wygląd. Jeśli już dojdzie do uszkodzenia panelu, łatwo dokonać jego wymiany. Na wyposażeniu wiaty autobusowej jest ławka z sosnowego drewna malowana lakiero-bejcą. Dostępne różne wersje kolorystyczne oraz możliwość modyfikowania materiału wypełniającego ściany, dach oraz rodzaju profili, z których zbudowany jest stelaż nośny wiaty autobusowej. Nasz personel pomoże w dostosowaniu obiektu do Twoich wymagań. Tutaj znajdziesz dokładne wymiary wiaty autobusowej Antoni.

 

Realizacja

Zależy nam na tym aby dostarczyć nasz produkt w nienagannym stanie, dlatego zabezpieczamy go bardzo skrupulatnie. Dostawy odbywa się zawsze na czas i dokładnie do punktu wskazanego przez klienta. Klient może wybrać opcję z montażem wiaty autobusowej na miejscu przeznaczenia. Działamy na terenie całego kraju a do produkcji wybieramy tylko certyfikowane materiały.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty autobusowej Antoni

Wiata na przystanku powinna posiadać mocną i solidną konstrukcję, w tym modelu wykonana jest ona z zamkniętych stalowych profili, pokrytych malarską
powłoką ochronną. Wiaty przystankowe mogą być pomalowane na kolor wybrany w oparciu o poniższą paletę:

Wiata autobusowa wzornik ral

Pokrycie dachu wiaty autobusowej Antoni

Dach o przekroju łukowym wypełniony poliwęglanem komorowym o grubości 6 mm. Wytrzymały i lekki materiał spełnia doskonale to zadanie. Kształt dachu uniemożliwia zatrzymywanie się wody opadowej jak i śniegu. Do wyboru różne grubości, oraz kolor: przyciemniany, bezbarwny i mleczny.

Wiaty autobusowe - poliwęglan komorowy

 

Wykonanie ścian

W tym modelu zostały zrobione ze szkła hartowanego. Odznacza się wysokim współczynnikiem przenikania światła i są wyjątkowo wytrzymałe.

 

Opcje dodatkowe:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Dach z poliwęglanu litego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty