Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Filip

Podobnie jak inne modele tej klasy wykonany jest z profili stalowych stanowiących szkielet nośny. Do wypełnienia ścian i dachu można zastosować rożnego rodzaju materiały. Wiatę przystankową można wyposażyć w elementy dodatkowe, takimi jak tabliczka z nazwą przystanku, gablotą na elementy reklamowe czy też ramką na rozkład jazdy. Kolor może być wybrany z całej palety RAL.

Wiata autobusowa Filip

Te nowoczesne wiaty autobusowe sprawdzą się równie dobrze w małych miejscowościach jak i dużych aglomeracjach miejskich. Wiata przystankowa Filip daje skuteczną osłonę przed silnymi porywami wiatru, zacinającymi opadami i mocnym słońcem. Drewniana, wygodna ławka sprawia, że użytkownicy są zadowoleni z komfortu i jakości wykonania altany. Wymiary, elementy konstrukcyjne jak i wypełnienia można elastycznie wybierać w zależności od preferencji, umiejscowienia i warunków panujących w miejscu instalacji obiektu. Aby dostosować wiatę do miejsca montażu należy wybrać jej wymiary.

Realizacja

Specjalizujemy się w produkcji i montażu obiektów małej  architektury. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji i montażu tego typu obiektów. Dbamy o to aby do klientów trafiały tylko i wyłącznie produkty spełniające nasze wysokie standardy. Realizujemy zamówienia na wiaty śmietnikowe, montujemy wiaty rowerowe i dla palaczy.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty autobusowej Filip

Mocne kształtowniki o zamkniętym profilu tworzą szkielet. Nowoczesne wiaty autobusowe klasy Filip posiadają minimalistyczną konstrukcję, która łatwo wtapia się w otoczenie, a powłoka antykorozyjna chroni stal przed warunkami atmosferycznymi. Można wybrać jeden z kolorów z palety RAL, na który zostaną pomalowane profile. Lub w wersji podstawowej wybrać go z poniższej palety:

 

Wiata autobusowa wzornik ral

Pokrycie dachu wiaty autobusowej Filip

Standardowy dach półokrągły wiaty przystankowej składa się z płyt poliwęglanu komorowego. Płyty materiału są grubości 6 mm, ale istnieje możliwość wyboru innych grubości. Pokrycie dachowe wiaty przystankowej Filip może być bezbarwne, mleczne lub przyciemnione. Tworzywo sztuczne zabezpieczone jest dodatkową warstwą chroniącą przed promieniowaniem UV.

 

 

Wiaty autobusowe - poliwęglan komorowy

Ściany wiaty autobusowej Filip

Ściany wykonane ze szkła hartowanego. Grubość szyb to 5 mm. istnieje możliwość wyboru innej grubości szyby. Można także całkiem zmienić materiał wypełnienia.

Opcje dodatkowe:

  • Wiata przystankowa może mieć konstrukcje wykonaną z aluminium
  • Dach z poliwęglanu litego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty