Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Czesław

Wszelkie materiały zastosowane do produkcji naszych wiat autobusowych oraz jej wyposażenie są certyfikowane, spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz spełnia wszystkie niezbędne normy. Dostarczamy i montujemy wiaty autobusowe wszędzie tam gdzie docierają pojazdy komunikacji zbiorowej.

Wiata autobusowa Czesław

Postawiliśmy tutaj na prostotę, co w dużym stopniu przekłada się na funkcjonalność wiaty, a także sprawia że cena wiaty przystankowej jest niewielka. Na eleganckie wykończenie składają się najlepsze dostępne materiały. Wiata autobusowa Czesław spełnia najwyższe standardy produkcyjne, a możliwość elastycznego doboru różnych materiałów, zgodnie ze specyfikacjami klientów, czyni ją niezwykle uniwersalnym obiektem małej architektury. Poza wygodną ławką dostępną w cenie wiaty można wybrać szereg różnych dodatków, które uczynią wiatę w pełni funkcjonalną. Niezdecydowanym, chętnie pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego zestawu do przedstawionych wymagań. Wykonujemy wiaty przystankowe o typowych wymiarach jak dostosowane do przesłanej specyfikacji.

Realizacja

Złożone zamówienie jest automatycznie przekazywane do działu produkcyjnego. Nad całym procesem czuwają specjaliści od jakości, sprawdzając czy wszystko wykonane jest według norm i założeń. Gotowy produkt jest zabezpieczany do transportu. Dostarczamy go zawsze w miejsce wskazane przez klienta. Oferujemy samą dostawę lub dostawę z montażem. Dostarczamy i montujemy na terenie całej Polski. W naszym asortymencie można znaleźć również duże i małe wiaty śmietnikowe oraz wiaty rowerowe. Dla palaczy oferujemy zewnętrzne, wygodne altany, a na stadionach montujemy zadaszenia ławek piłkarzy rezerwowych.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty autobusowej Czesław

W podstawowej wersji korzystamy z wytrzymałych profili stalowych
o przekroju zamkniętym, są zabezpieczone przed korozją oraz
pomalowane na wybrany z palety kolor:

Wiata autobusowa wzornik ral

Można również wybrać dowolny kolor z ogólnodostępnej palety RAL.

 

Pokrycie dachu a cena wiaty przystankowej Czesław

W kształcie łuku, zbudowany z płyt poliwęglanu komorowego o grubości 6 mm. Dostępne są różne grubości oraz kolory: przyciemniany, mleczny i bezbarwny. Płyty dodatkowo zabezpieczone są powłoką chroniącą przed nadmierną degradacją tworzywa w styczności z promieniami UV.

 

Wiaty autobusowe - poliwęglan komorowy

 

Wykonanie ścian

Na wypełnienie ścian wiaty autobusowej składają się szyby z hartowanego szkła grubości 5 mm. Poza estetycznymi walorami, wiaty przystankowe są też bardzo wytrzymałe na uszkodzenia. Zastosowanie szkła hartowanego jest też bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ gdy dochodzi do uszkodzenia szyby, rozbija się ona na drobne cząstki o tępo zakończonych krawędziach.

 

Opcje dodatkowe:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Dach z poliwęglanu litego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty