Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata autobusowa Emilia

Nietypowy model wiaty, zadaszona ale bez wypełnienia ścian. Prosta i ekonomiczna konstrukcja. Szerokie siedzisko z drewna sosnowego. Bardzo często wybierana ze względu na niską cenę.

Wiata przystankowa Emilia

Bardzo atrakcyjna cena sprawia że wiata autobusowa Emilia jest bardzo popularnym i chętnie wybieranym wariantem. Centralna część altany stanowi drewniana, szeroka ławka, malowana lakiero-bejcą. Ta tania wiata przystankowa posiada szerokie zadaszenie chroniące podróżnych przed opadami atmosferycznymi. Jest to model otwarty, pozbawiony ścian. Wiata przystankowa Emilia idealnie nadaje się  do montażu w wąskich powierzchniach przystankowych. Dostępna jest także w wąskiej wersji. Konstrukcja wiaty, oraz jej wymiary, mogą być dostosowana pod konkretne wymagania.

Realizacja

Dbamy o to aby wszystkie zamówienia były realizowane jak najszybciej. Wszystkie wykorzystane przez nas podczas produkcji materiały posiadają odpowiednie certyfikaty. Finalny produkt, przed zabezpieczeniem do transportu, jest dokładnie sprawdzany pod względem jakościowym. Nasze doświadczone ekipy montażowe mogą wykonać montaż wiaty autobusowej we wskazanym punkcie. Transport i montaż wykonujemy na terenie całej Polski.

Jesteśmy renomowanym producentem wiat rowerowych i śmietnikowych. Aby zaspokoić rosnące potrzeby instytucji publicznych i przedsiębiorstw zajmujemy się także wykonaniem i montażem wiat dla palaczy, a na wszelkie obiekty sportowe dostarczamy gotowe wiaty stadionowe.

 

Specyfikacja produktu:

 

Konstrukcja nośna wiaty autobusowej Emilia

Składa się z połączonych ze sobą kształtowników stalowych,
zamkniętych o przekroju kwadratowym lub prostokątnym.
Zabezpieczenie szkieletu przed korozją poprzez
nałożenie malarskiej warstwy ochronnej.
W cenie dostępne są do wyboru kolory z palety poniżej:

Wiata autobusowa wzornik ral

Pokrycie dachu wiaty autobusowej Emilia

Szeroki dach o przekroju w kształcie łuku, składa się z metalowych płaskowników, które pozwalają na zamontowanie połaci dachowych.
Modelu Emilia to tania wiata przystankowa. Na jej cenę wpływa rodzaj materiału który wypełnia dach, czyli w tym przypadku poliwęglan komorowy. Niedrogi, ale o imponujących właściwościach technicznych i wytrzymałościowych, materiał. Arkusze o grubości 6 mm mogą być bezbarwne, mleczne lub przyciemniane.

 

Wiaty autobusowe - poliwęglan komorowy

Opcje dodatkowe:

  • Wiata autobusowa może posiadać aluminiową konstrukcje
  • Dach z poliwęglanu litego
  • W miejsce drewnianej ławki siedziska z tworzywa sztucznego
  • Malowanie elementów konstrukcyjnych na dowolny kolor z palety RAL
  • Ramka na rozkład jazdy w formacie A4
  • Gablota o wymiarach 120 x 80 x 3 cm
  • Tabliczka z nazwą przystanku
  • Znak D15

Podobne produkty