Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata rowerowa Toni

Łączy w sobie nowoczesny, minimalistyczny wygląd z najwyższa jakością wykonania. Niezależnie w jakim miejscu znajduje się wiata, zawsze doskonale komponuje się z otoczeniem. Możliwość wyboru spośród wielu opcji sprawia że nawet najbardziej wymagające osoby znajdą odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

 

Wiata rowerowa Toni

Przemieszczanie się rowerem, zwłaszcza w zakorkowanych miastach, okazuje się znacznie szybszą i tańszą formą transportu. Zadaszenie na rowery ochrania rowery, dzięki niej nie są wystawione na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Wiata rowerowa Toni to bardzo ekonomiczny model, zajmuje mało miejsca, dlatego to rozwiązanie najlepiej sprawdza się przy centrach handlowych, biurowcach jak i terenach przy blokach mieszkalnych. Wiata rowerowa to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie potrzebny jest szybki i wygodny dostęp do rowerów.

Realizacja

Obiekty małej architektury montujemy na stałe w gruncie, co daje gwarancje trwałości oraz zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Dbamy o nasz wizerunek dlatego do produkcji wykorzystujemy tylko materiały certyfikowane. W naszym szerokim asortymencie zleźć można także wiaty przystankowe i altany na śmieci. Coraz częściej montujemy wiaty stadionowe a w instytucjach publicznych wiaty dla palaczy.

Konstrukcja nośna wiaty rowerowej Toni

Szkielet z zamkniętych profili stalowych o rożnych wymiarach poprzecznych. Podstawowe kolory, które można wybrać w cenie wiaty:

Dach wiaty rowerowej Toni

Dach o profilu łukowym, połacie, w podstawowej wersji wykonano z przyciemnianego poliwęglanu komorowego o grubości 6 mm. Dach zbudowany z tego materiału cechuje wyjątkowa trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Zbudowane z przyciemnionego poliwęglanu komorowego. Dostępne są różne wersje kolorystyczne i płyty różnej grubości. Materiał ten jest bardzo trwały a dodatkowo jest zabezpieczony powłoka chroniąca przed szkodliwym działaniem promieni UV

Stojak rowerowy

Na wyposażeniu wiaty Toni są bardzo dobrej jakości stojaki rowerowe. Szerokość wiaty ściśle zależy od ilości stojaków. Tutaj możesz sprawdzić dokładne wymiary wiaty rowerowej Toni.

Opcje dodatkowe wiaty rowerowej Sonia:

  • Zadaszenie na rowery może posiadać aluminiową konstrukcję
  • Malowanie na dowolny kolor z palety RAL
  • Ściany z poliwęglanu litego o rożnych grubościach i kolorze
  • Ściany z poliwęglanu komorowego o różnych grubościach i kolorze
  • Dach z poliwęglanu litego o różnych grubościach i kolorze

Podobne produkty