Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata rowerowa Żak

Trwała, funkcjonalna wiata o estetycznym wyglądzie. Charakteryzuje się prostą formą. Dostępna w wielu odmianach kolorystycznych wpasuje się w każde miejsce.Wszystkie elementy konstrukcyjne zabezpieczone powłoką malarską antykorozyjną.

Wiata na rowery Żak

Aby ochronić jednoślady przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, proponujemy skorzystać z wiaty na rowery Żak. To ekonomiczna wersja wiaty w standardzie wypełniona poliwęglanem komorowym. Odpowiedni dobór materiałów i ich dodatkowe zabezpieczenie pozwala na ich wieloletnią eksploatację. Wiaty rowerowe mają budowę modułową, ich szerokość zależy od tego ile stojaków rowerowych zostanie w niej zamontowana.

Realizacja

Każdy z naszych produktów przechodzi kilkuetapową kontrole jakości, dlatego gwarantujemy naprawdę wysoką formę wykonania. Korzystamy tylko z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, dlatego nasze wiaty są bezpieczne dla użytkowników. Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski i oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją wiat przystankowych i śmietnikowych, a od niedawna wytwarzamy także wiaty dla palaczy i stadionowe oraz inne obiekty małej architektury.

 

Konstrukcja nośna wiaty rowerowej Żak

Wykonany z zamkniętych profili stalowych o rożnych wymiarach poprzecznych. Z poniższej palety możliwe jest wybranie koloru na który zostanie pomalowana konstrukcja nośna:

Dach wiaty na rowery Żak

Dach o profilu łukowym wypełniony poliwęglanem komorowym mlecznym, bezbarwnym lub przyciemnianym. Poliwęglan komorowy jest materiałem niedrogim, charakteryzuje się wysoką trwałością i łatwo wymienić uszkodzone elementy.

Ściany wiaty rowerowej Żak

Wypełnienie ścian stanowią płyty poliwęglanu komorowego. Chronią one wnętrze przed zacinającym deszczem.

Stojak rowerowy

Wiaty rowerowe Żak  wyposażone zostały wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne stojaki rowerowe. Możliwe jest stworzenie stanowiska aż na 20 rowerów. Tutaj możesz sprawdzić dokładne wymiary wiaty rowerowej Żak.

Opcje dodatkowe wiaty rowerowej Żak:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Konstrukcja ze stali ocynkowanej
  • Malowanie na dowolny kolor z palety RAL
  • Ściany z poliwęglanu litego o rożnych grubościach i kolorze
  • Ściany mogą być wykonane ze szkła hartowanego rożnej grubości
  • Dach z poliwęglanu litego o różnych grubościach i kolorze

 

 

 

Podobne produkty