Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata rowerowa Sonia

Klasyczna wiata rowerowa, zaprojektowana przez naszych specjalistów, cechuje ją solidność wykonania i wysoka estetyka. Doskonale wpisuje się w klimat przestrzeni miejskiej.

Wiata na rowery Sonia

Funkcjonalna i trwała wiata na rowery Sonia, zapewnia bezpieczne miejsce w którym można zostawić swój jednoślad. Chroni go przed deszczem i nadmiernym słońcem. Łączy w sobie mocną konstrukcję nośną i wizualnie lekkie ściany. Jest najlepszym rozwiązaniem stosowanym przy biurowcach, centrach handlowych a także przy blokach mieszkalnych. Wiaty rowerowe stanowią coraz częściej spotykane obiekty małej architektury w wielkich aglomeracjach, małych miasteczkach i terenach wiejskich.

Realizacja

Każdy z naszych produktów przechodzi kilkuetapową kontrole jakości, dlatego gwarantujemy naprawdę wysoką jakość wykonania. Korzystamy tylko z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, dlatego wiata na rowery jest bezpieczna dla użytkowników. Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Zajmujemy się produkcją różnego asortymentu. Naszymi najważniejszymi produktami są: wiaty śmietnikowe, wiaty przystankowe, altany dla palaczy oraz zadaszenia stadionowe.

 

Konstrukcja nośna wiaty rowerowej Sonia

Wiaty rowerowe wykonane są z zamkniętych profili stalowych o rożnych wymiarach poprzecznych, malowanych na jeden z wybranych kolorów:

Dach wiaty rowerowej Sonia

Dach płaski, połacie, w podstawowej wersji wykonano ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. Dach zbudowany z tego materiału cechuje wyjątkowa trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szkło hartowane nawet gdy zostanie stłuczone rozpada się na wiele kawałków o tępo zakończonych krawędziach.

Ściany wiaty rowerowej Sonia

Ściany w standardzie wykonana ze szkła hartowanego o grubości 8 mm.

Stojak rowerowy

Standardowe stojaki w wiacie rowerowej Sonia są wykonane z certyfikowanych materiałów. Szerokość wiaty ściśle zależy od ilości stojaków. Tutaj możesz sprawdzić dokładne wymiary wiaty rowerowej Sonia.

Opcje dodatkowe wiaty rowerowej Sonia:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Konstrukcja ze stali ocynkowanej
  • Malowanie na dowolny kolor z palety RAL
  • Ściany z poliwęglanu litego o rożnych grubościach i kolorze
  • Ściany z poliwęglanu komorowego o różnych grubościach i kolorze
  • Dach z poliwęglanu litego o różnych grubościach i kolorze

Podobne produkty