Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata rowerowa Yogi

Co raz częściej montowane są na terenach miejskich, ponieważ co raz więcej osób przesiada się na rower, kierując się względami zdrowotnymi jak i ekonomicznymi. Mimo niewielkich rozmiarów wiaty rowerowe zapewniają zadaszenie dla większej ilości rowerów, co w centrum miast stanowi niewątpliwą zaletę.

Wiata rowerowa Yogi

Zadaszenie na rower to rozwiązanie bardzo wygodne dla użytkownika i co ważne bardzo praktyczne. Ten model przypomina trochę wiatę stadionową, jest na tyle głęboka że ochroni wnętrze nawet przed zacinającym deszczem. Wiata rowerowa Yogi to bardzo dobry wybór zwłaszcza w zatłoczonych miastach. Tego typu zabudowa zapewnia szybki dostęp i bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom korzystającym z tego typu środka transportu.

Realizacja

Obiekty małej architektury montujemy na stałe w gruncie, co daje gwarancje trwałości oraz zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Dbamy o nasz wizerunek dlatego do produkcji wykorzystujemy tylko materiały certyfikowane. Polecamy inne produkty z naszego bogatego asortymentu. Są nimi miedzy innymi: przestronne wiaty dla palaczy, duże i małe wiaty śmietnikowe, wiele rodzai wiat autobusowych, a nawet, coraz popularniejsze wiaty boiskowe.

Konstrukcja nośna wiaty rowerowej Yogi

Zadaszenie na rower posiada szkielet z zamkniętych profili stalowych o rożnych wymiarach poprzecznych. Podstawowe kolory, które można wybrać w cenie wiaty:

Ściany wiaty rowerowej Yogi

Zbudowane z przyciemnionego poliwęglanu komorowego. Dostępne są różne wersje kolorystyczne i płyty różnej grubości. Materiał ten jest bardzo trwały a dodatkowo jest zabezpieczony powłoka chroniąca przed szkodliwym działaniem promieni UV

Stojak rowerowy

Na wyposażeniu wiaty Yogi są bardzo dobrej jakości stojaki rowerowe. Szerokość wiaty ściśle zależy od ilości stojaków. Tutaj możesz sprawdzić dokładne wymiary wiaty rowerowej Yogi.

Opcje dodatkowe wiaty rowerowej Yogi:

  • Zadaszenie na rower może mieć konstrukcje wykonaną z aluminiowych profili
  • Malowanie na dowolny kolor z palety RAL
  • Ściany z poliwęglanu litego o rożnych grubościach i kolorze
  • Ściany z poliwęglanu komorowego o różnych grubościach i kolorze
  • Dach z poliwęglanu litego o różnych grubościach i kolorze

Podobne produkty