Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata dla palaczy Kamila

Wiata dla Palaczy Kamila to oszczędna w formie a zarazem bardzo elegancka konstrukcja małej architektury. Ściany wypełnione szkłem hartowanym o grubości 5 mm. Dach został wykonany z wytrzymałego poliwęglanu komórkowego. Dla wygody we wnętrzu została zamontowana ławka z drewna sosnowego.

Wiaty dla palących Kamila

Coraz bardziej popularne wiaty dla palących montowane są najczęściej w zakładach pracy oraz biurowcach. Palarnia pojawia się wszędzie tam gdzie jest silna potrzeba odseparowania ludzi palących od niepalących. Wiaty dla palaczy spełnia kilka istotnych funkcji:

  • chroni palaczy przed złymi warunkami atmosferycznymi
  • pomaga utrzymać porządek
  • wiata dla palących poprawia wizerunek firmy

 

Ta wersja wiaty jest bardzo ekonomiczna a przy tym ma wyjątkowo estetyczny wygląd. Wyposażona jest w rynnę, która odprowadza wodę opadową. Sprawdź dokładne wymiary wiaty dla palaczy Kamila.

Realizacja

Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Obiekty małej architektury montujemy na stałe w gruncie, co daje gwarancje trwałości oraz zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Do produkcji wiat dla palaczy wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jeśli jest wymagane wystawiamy również certyfikat CE.

Konstrukcja nośna wiaty dla palących

Lekka i wytrzymała konstrukcja zbudowana z zamkniętych profili stalowych. Podstawowe kolory, które można wybrać w cenie wiaty:

Wiata dla palaczy Veri - kolory malowania konstrukcji

Za dopłatą oferujemy wybór dowolnego koloru z palety RAL.

Ściany wiaty

W standardowej wersji ściany zbudowane są ze szkła hartowanego o grubości 5 mm. Ściany wiaty dla palaczy Kamila są bezpieczne. W przypadku stłuczenia szkła hartowanego, rozbija się na wiele małych, tępo zakończonych części, dlatego niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia jest minimalne. Samo ryzyko stłuczenia szyby ze szkła hartowanego jest bardzo małe, gdyż potrzeba do tego użycia siły 7 krotnie większej niż do zbicia zwykłej szyby.

Dach wiaty

Altana, w podstawowej wersji, posiada dach płaski wykonany z poliwęglanu komorowego. Woda opadowa spływa w stronę tylnej ściany altany, ale orientację spadu można zmienić tak aby woda spływała w dowolną stronę.

 

Opcje dodatkowe wiaty dla palaczy Kamila:

  • Palarnia może posiadać aluminiową konstrukcję
  • Ściany wypełnione poliwęglanem
  • Zamiast ławki drewnianej siedziska plastikowe
  • Gaśnica
  • Kosz na śmieci

Podobne produkty