Logo
Wiaty dla palaczy

Wiatydlapalaczy

Wiata dla palaczy Jonasz

Wiata dla palaczy Veri to bardzo solidna konstrukcja. Posiada wzmocniony korpus. Dach płaski, pokryty blachą trapezową, wyposażony w rynnę.  Wypełnienie ścian ze szkła hartowanego o grubości 5mm. W środku znajduje się wygodna ławka  z drewna sosnowego. Ławka jest zabezpieczona powłoka lakieru.

Wiata dla palących Jonasz

Ten model wiaty ma wzmocniona konstrukcję. Charakteryzuje się estetycznym wyglądem. Wyposażona jest w rynnę, która odprowadza wodę opadową. Wiata dla palących Jonasz doskonale chroni palaczy przed złymi warunkami atmosferycznymi, pomaga utrzymać porządek i poprawia wizerunek firmy. Sprawdź dokładne wymiary wiaty dla palaczy Jonasz.

Realizacja

Zapewniamy dostawę zabezpieczonej struktury na terenie całej Polski. Oferujemy także profesjonalny montaż na dowolnym podłożu. Obiekty małej architektury montujemy na stałe w gruncie, co daje gwarancje trwałości oraz zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Do produkcji wiat dla palaczy wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jeśli jest wymagane wystawiamy również certyfikat CE. Mamy do zaoferowania również inne produkty. Modułowe wiaty rowerowe, różnej wielkości wiaty śmietnikowe, uniwersalne wiaty przystankowe, montujemy także cieszące się coraz większa popularnością zadaszenia ławek piłkarzy rezerwowych.

Konstrukcja nośna wiaty

Szkielet zbudowany jest z zamkniętych profili stalowych. Posiada wzmocniony korpus. Podstawowe kolory, które można wybrać w cenie wiaty:

Wiata dla palaczy Veri - kolory malowania konstrukcji

Dla bardziej wymagających kolor można wybrać z całej palety RAL.

Ściany wiaty

W standardowej wersji ściany zbudowane są  ze szkła hartowanego o grubości 5 mm. Szkło hartowane jest kilkukrotnie mocniejsze, trwalsze, odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne oraz nagłe zmiany temperatur w porównaniu do szkła niehartowanego. Ściany wiaty dla palaczy Jonasz są uznane za bezpieczne równie ze względu na sposób w jaki się tłuką. W przypadku zbicia takiej szyby, dzieli się ona na małe kawałki o tępo zakończonych krawędziach co w dużym stopniu minimalizuje zagrożenie dla zdrowia i życia.

Dach wiaty

Altana, w podstawowej wersji, posiada dach płaski z blachy trapezowej. Skos połaci dachowych usytuowany jest ze spadem w stronę tylnej ściany altany. Orientacje spadu można dostosować indywidualnie i wybrać dowolna stronę.

 

Opcje dodatkowe wiaty dla palących Jonasz:

  • Konstrukcja wykonana z aluminium
  • Ściany wypełnione poliwęglanem
  • Zamiast ławki drewnianej siedziska plastikowe
  • Gaśnica
  • Kosz na śmieci

Podobne produkty